Zoombeast želé candies jelly eye 14g
Kód: 2019041
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Zoombeast želé candies jelly eye 14gmaltózový sirup, cukr, pitná voda, želatina, zahušťovadla: E420, pektin; regulátory kyselosti: E330, E296, E270; leštící látka: E903; aromata, barviva: E120, E133, E141, E153
Alergeny: NE
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1426 kj / 341 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 74.5 g |
| z toho cukry | 50.6 g |
| Bílkoviny | 7.4 g |
| Sůl | 0.02 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti |
|---|---|
| EAN: | 8590311104051 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
